MAP25

Yarı Otomatik Tabak Kaynak Makinesi Modelleri
MAP25 Yarı Otomatik çekmeceli tabak kaynak makinesidir. Esnek üst film ve plastik tabak ile yapılan ambalajlarda Vakum ve Gaz kullanılarak MAP tekniği ile ambalajlı ürüne uzun raf ömrü kazandırır. Özel üretilmiş laminasyonlu kağıt ve karton ambalajlara da MAP uygulanabilmektedir. MAP25 bir çalışanla işletilebilir. Kullanımı, bakımı ve temizliği kolaydır. Her türlü üretim alanına sığar. Tam otomasyon sistemlere geçişteki en verimli adımdır. Kalıbı değişebildiği için aynı makinede farklı tip ve ölçüde ambalaj yapabilirsiniz. MAP25 Yarı Otomatik çekmeceli tabak kaynak makinesidir. MAP25 E (Extended) bu serinin büyük ölçülü ambalajlar için genişletilmiş modelidir. Temel fonksiyonları aynıdır. Esnek üst film ve plastik tabak ile yapılan ambalajlarda Vakum ve Gaz kullanılarak MAP tekniği ile  ambalajlı ürüne uzun raf ömrü kazandırır. Özel üretilmiş laminasyonlu kağıt ve karton ambalajlara da MAP uygulanabilmektedir. MAP25 bir çalışanla işletilebilir. Kullanımı, bakımı ve temizliği kolaydır. Her türlü üretim alanına sığar. Tam otomasyon sistemlere geçişteki en verimli adımdır. Kalıbı değişebildiği için aynı makinede farklı tip ve ölçüde ambalaj yapabilirsiniz.
 
Yeni nesil SKIN ambalaj yapılmış için geliştirilmiş modeldir. MAP25'in bütün özelliklerine sahip olmanın yanında skin ambalaj da yapabilir.  Esnek üst film ve plastik tabak ile yapılan ambalajlarda SKIN tekniği ile  ambalajlı ürüne uzun raf ömrü ve gösterişli bir görünüm kazandırır.  MAP25 bir çalışanla işletilebilir. Kullanımı, bakımı ve temizliği kolaydır. Her türlü üretim alanına sığar. Tam otomasyon sistemlere geçişteki en verimli adımdır. Kalıbı değişebildiği için aynı makinede farklı tip ve ölçüde ambalaj yapabilirsiniz.
 

 

Standart MAP25 sizin üretim kapasitenizi karşılamıyorsa, tek gövde üzerine iki istasyon yerleştirilerek tasarlanmış MAP25-DS tercih edebilirsiniz. Böylece düşük maaliyetle üretim kapasitenizi iki katına çıkartabilirsiniz. Standart makineden farklı olarak makine 2 personel ile çalışmaktadır. Temel özellikleri MAP25 ile aynıdır. Hem plastik hem de laminasyonlu kağıt ve karton ambalaj malzemesi kullanılabilir. Kullanımı, bakımı ve temizliği kolaydır. Her türlü üretim alanına sığar. Tam otomasyon sistemlere geçişteki en verimli adımdır. Kalıbı değişebildiği için aynı makinede farklı tip ve ölçüde ambalaj yapabilirsiniz. MAP25E-XL standart dışı büyük ve ağır MAP ambalaj ihtiyacınız için özel olarak tasarlanmıştır. Temel fonksiyonları MAP25 serisi gibi olmakla birlikte büyük ve ağır ambalajlar için bir takım farklı mühendislik uygulamaları yapılmıştır. MAP25E-XL özellikle ağır ve yağlı ürünler için tasarlanmıştır. Kendi kalıp havuzu asansörü sayesinde ağır ambalajlar kolaylıkla taşınabilir. Kirli ve yağlı ürünlerden dolayı kirlenen havuz yıkanabilir. Et ve Balık sektörünün tercih ettiği bir üründür. Baskılı veya baskısız esnek üst film ve plastik küvetler kullanılır. Soğuk ortamlarda sorunsuz çalışır. Vakum ve Gaz kullanılarak MAP tekniği ile  ambalajlı ürüne uzun raf ömrü kazandırır. Gıda yanında Medikal sektör tarafından da kullanılmaktadır.