GELENEKSEL ÜRÜNÜMÜZ DÖNER ÇÖZÜMLERİ

Üretimden tüketime bütün ayaklarıyla döner çözümlerimiz

Döner… Hem ülkemizde hem de uluslararası piyasada adı en çok bilinen markamız. Bu toprakların “Fast Food’u”. Ayran ve Yoğurt’tan sonra orijinal ismiyle dünyada kullanılan gıda ürünümüz.

Apack olarak yıllardan beri döner üretimi ve ambalajı konusunda projeler, sistem çözümleri üretiyoruz. Dünyaca ünlü et proses makinalarının Türkiye ve bölge temsilciliklerine sahibiz. Ülkemizdeki pek çok döner üretici fabrikanın proje ortaklarından biriyiz.

 

Et ve et ürünlerinin işlemesi, ambalajı ve tedarik zinciri çok kritik unsurları içerir. Doğru ve zamanında yapılmayan bütün işlemler, etin hızla bozulmasına yol açar. İşte bizim döner projelerindeki ortak markalarımız:

Et işlemede ön hazırlık için gerekli makinaları Finlandiya’nın en eski makine üreticilerinden temin ediyoruz. Apack KT firmasının bölge ve Türkiye temsilcisidir.

Ön işlemesi yapılmış etin sonraki işlemleri için gerekli proses makinaları Polonya çözüm ortağımız Ekomex’den temin ediyoruz.

Bildiğiniz gibi etin marine edilmesi, baharatlanması, soslanması, dinlendirilmesi gerekir. Üreticinin konseptine uygun reçetelerin geliştirilmesi için uluslararası çalışan proje ortaklarımız var.

Dönerin pişirilmesi için çok kaliteli ve uzun ömürlü pişirme setlerini üreten; dönerin yanında sunulan lavaşın seri üretimi için proje ortaklarımız mevcut.

Pişmiş veya çiğ döneri8n çağdaş koşullarda, uzun raf ömrü ile ve katma değerli olarak ambalajı da bizim işimiz. Merkezi mutfaktan dağıtım noktalarına giden bulk ambalaj çözümleri, perakende ambalaj çözümleri, mikrodalga veya fırında pişirilmeye uygun ısıya dayanıklı ambalaj çözümleri, karton ambalaj çözümleri, döner için sunduğumuz ambalaj yöntemlerinden.

Döner işine girecekseniz hatırı sayılan bir kahvemizi içmek için sizleri bekliyoruz.

 En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr