APACK gıda ambalaj, kapama ve vakum makinelerinin tasarım ve üretiminin arkasında 20 yıllık deneyim ve uygulama yatmaktadır. Son sekiz yıldır bilgi ve deneyimlerimizi kullanarak kendi tasarladığımız makineleri, en küçük parçasına kadar yine kendimiz imal ediyoruz. Hem yurdumuzda hem de yabancı ülkelerde 200’ü aşkın firmaya makine ve hizmet desteği veriyoruz. 
En basitinden en gelişmişine kadar çağdaş teknoloji ile ürettiğimiz makinelerimiz aşağıdadır: 

APACK olarak müşterilerimize doğru ambalaj çözümler sunarken, bütün makine parkının neredeyse tamamının yurtdışı kaynaklı olduğunu üzülerek görmüştük. Bilgi ve deneyimlerimizi kullanarak bizim de kendi koşullarımıza uygun, ekonomik, kalite standardı yüksek makineler imal edebileceğimize inandık.  

Bu bakış açısıyla yola çıktığımızda ilk olarak el ile çalışan basit paketleme makineleri imal ettik. Paketin kabı ile üzerindeki filmi yapıştıran ve bu arada ambalajın içindeki atmosferi istediğimiz nitelikte ayarlayan çok özel bir yöntem tasarladık. Sonrasında bunları daha da geliştirerek seri ambalaj yapabilen üretim zincirleri kurduk.

 

 

 

Son sekiz yıldır bilgi ve deneyimlerimizi kullanarak kendi tasarladığımız makineleri, en küçük parçasına kadar yine kendimiz imal ediyoruz.

Hem yurdumuzda hem de yabancı ülkelerde 200’ü aşkın firmaya makine ve hizmet desteği veriyoruz. Bütün dünyada 800’den fazla bilim adamı ve teknik eleman ile işbirliği içindeyiz. TÜBİTAK gibi bilimsel araştırma kuruluşlarıyla, üniversitelerle ve laboratuarlarla işbirliği yaparak uzun soluklu AR-GE çalışmalarına imza atıyoruz.

Üretimini yaptığımız makinelerimiz APACK Garantisi ve 7/24 Servis Desteği ile sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Satış sonrası müşterilerimizle bağlantımızı kesmiyoruz. Makinelerin kurulumundan, personelinizin eğitimine ve servis desteğine kadar müşterimizin yanında duruyoruz. Bizden aldığınız ürünlerimizde servis ve yedek parça ve sarf malzemesi sıkıntısı yaşamaz, üretiminizi durdurmak zorunda kalmazsınız.

Bütün makinelerimiz kolay kullanım, kolay temizlik, kolay bakım özelliklerine sahiptir. Ülkemizin çalışma ve sistem koşulları göz önüne alınarak tasarlanmış ve dayanıklı – hijyenik – kaliteli malzemeyle üretilmiştir.

Ürettiğimiz bütün makinelerimiz uluslararası standartlara ve sertifikalara sahiptir.

Ailemize hoş geldiniz…En son haberlerimize ulaşmak için e-bültenimize abone olun :

APACK

Ambalaj Makine Sanayi ve Tic.Ltd.Sti.
Ferhatpaşa Mahallesi, 22.Sokak No:43    
34888 Ataşehir • İstanbul / TÜRKİYE  
www.apack.com.tr      info@apack.com.tr        export@apack.com.tr

Tel: +90 216 661 33 71
      +90 216 661 26 69
      +90 216 661 60 13

Mobil: +90 0530 265 04 00
Fax: +90 216 661 33 70 
editor@apack.com.tr    

 web yazılım ve uygulama

 

 

Tüm hakları saklıdır apack.com.tr